DİJİTAL İŞ HAYATI
İŞ DÜNYASININ GLOBAL LİDERLERİ MINDFUEL’DA BULUŞUYOR!

RE-SET WORK PLACE ile Ofislere RESET Atmak

Yeni normalin kuralları, IFS Global önderliğinde kurulan endüstri düşünce platformu ‘MindFuel’ toplantılarında yazılıyor. IFS Global’in oluşturduğu ‘MindFuel’ platformunda bir araya gelen farklı endüstrilerden uzmanlar ve akademisyenler; çalışanların yeni normale uyumu, dijital teknolojilerin şirketlere entegrasyon süreci ve salgın sonrası iş hayatının sürdürülebilirlik senaryoları üzerine konuştu.

Online platformda bugüne kadar savunmadan enerjiye, inşaattan hizmete, tedarik zincirinden imalata, telekomünikasyondan sanayiye pek çok sektörden liderler yer aldı.

Her değişim zorunluluktan doğar. Pandemi süreci bize gösterdi ki, dijital dönüşüm olmadan şirketlerin ‘yeni normal’e uyum sağlaması ne kısa ne de orta vadede pek mümkün görünmüyor. Bu nedenle IFS Global önderliğinde iş dünyasını temsil eden fikir liderlerini buluşturmayı amaçlayan MindFuel platformu hayata geçti. Herbiri kendi alanında uzman liderler, salgın nedeniyle zorlu ekonomik koşulları konuşmak ve söz konusu durumdan çıkmak için strateji belirlemek üzere ilk olarak 1 Haziran’da MindFuel platformunda bir araya geldi. Online platformda günümüzün şartlarına bağlı olarak şirketlerin değer yaratan markalara dönüşmesi için yapılabilecekler ve inovasyon fırsatları gibi konular ele alındı.

Genel oturumların yanı sıra sektör özelinde pek çok oturum gerçekleştirilen MindFuel şirketlerin online paylaşımını artırmayı amaçlıyor.

MindFuel inovatif düşüncenin en önemli adresi olacak

IFS Pazarlama Direktörü Oliver Pilgerstorfer, “Gelecek; zorluklara cevap vermeyi ve daha akıllı çözümler ve iş modelleri oluşturmak için kısıtlamaları bir sıçrama tahtası olarak kullanma becerimizle şekilleniyor” dedi. “Mevcut krizde olumlu bir şeyler yaratmak için insanları ve fikirleri bir araya getirme ihtiyacını gördük. MindFuel, geleceği inşa etmek için büyük zihinlerin, pozitif enerjinin ve heyecan verici fikirlerin bir araya gelmesidir. ”

Mindfuel.ifs.com kurum kültürünün dönüşümü ve daha verimli çalışmasını sağlamak adına en yeni süreçleri, teknolojileri ve çalışma modellerini takip etmek isteyen tüm şirketlere ve profesyonellerin önde gelen adresi olacak.

mindfuel.ifs.com
Dergi Anasayfa