Dijital Çağda İlerlemenin ve Büyümenin İlk Şartı;

Geleceğe Yatırım

IFS Türkiye, 2019 Eylül’ünde öncelikle müşterilerinin sürdürülebilir başarılarını artırmak, ardından küresel iş sahnesinde daha fazla Türk şirketinin rekabet avantajı ile var olabilmesi için, ”dijital dönüşümün önemine dikkat çekmek ve konu ile ilgili farkındalık yaratmak” amacı ile iş camiasının birbirleri ile dijitalleşme ekseninde tecrübe paylaşacağı bir topluluk projesi hayata geçirdi: Gelecek Yatırımcıları Platformu. IFS her sürdürülebilir başarının ardında, kendine özgü hikayeleri olan insanlar olduğunun her zaman farkında olmuştur. İşte Gelecek Yatırımcıları Platformu bu farklı hikayelere sahip, cesur, vizyoner, öncü isimleri başta iş insanları olmak üzere tüm kamuoyuna ilham vermesi için buluşturan bir platform. İş insanları, akademisyenler, fikir liderleri hepsi IFS Türkiye’nin platformu için belirlediği birlikte güçleniyoruz mottosu etrafında dijital dönüşümün önemini açığa çıkartmak üzere uzmanlıklarını ve tecrübelerini konuşturuyorlar.

Kasım 2019’da ‘Global Rekabet için Dijital Dönüşüm Stratejileri’ konusunun tartışıldığı IFS Gelecek Yatırımcıları Zirvesi 2019 ve Gelecek Yatırımcıları Ödül Töreni ile hayata geçen platform, etkinliklerini Şubat 2020’de IFS Gelecek Yatırımcıları Buluşmaları’nın ilki ile devam ettirdi.

En yeni olarak, Gelecek Yatırımcıları’na aylık olarak ulaşan, dijital dönüşüm ile ilham verici hikayelerin, yeni teknolojilerin ve farklı bir çok konunun paylaşıldığı e-dergi yayınlanmaya başlandı.

Bu beyin fırtınaları, tecrübe paylaşımları sektör buluşmaları, webinarlar, online buluşmalar veya yüz yüze gerçekleştirmekten çok keyif aldığımız saha ziyaretlerimizde, tabii ki ekonomi ve teknoloji medyasında yaptığımız sohbetlerde ve şimdi de üye olduğunuz durumda her ay mail kutunuza düşecek ‘’IFS Gelecek Yatırımcıları Platformu e-dergi”sinde karşınıza çıkabilir.

Gelecek Yatırımcıları Platformu’na ve e-dergisine hemen üye olun, birlikte çalışmıyor da olsak tanışalım, fikir ve tecrübe paylaşımında bulunarak 21.yüzyılın en önemli teknolojik kalkınma hamlelerinden biri olan dijital dönüşüm adına #birliktegüçlenelim.